З іпотечним кредитуванням житло може подешевшати вже наступного року - Сергій Тігіпко

До кінця поточного року уряд обіцяє зробити все необхідне для створення хороших умов для будівельних компаній, що призведе до росту пропозиції на ринку житла.

Відновлення системи іпотечного кредитування сприятиме здешевленню житла, на яке можна чекати вже в 2012 році, заявив віце-прем'єр-міністр Сергій Тігіпко 17 січня на прес-конференції в Києві.

"Якщо ми зможемо зараз стимулювати іпотеку, в першу чергу допомогти банківській системі, щоб відновити той попит, який у нас був хоч би в 2007 році, тут, я вважаю, ми одразу ж побачимо зниження цін на житло", - сказав Сергій Тігіпко.

Політик запевнив, що до кінця поточного року уряд зробить все необхідне для створення хороших умов для будівельних компаній, що призведе до росту пропозиції на ринку житла.

"Сьогодні буде інша проблема для нас, яку повинні вирішувати вже не будівельники, - це питання попиту", - підкреслив віце-прем'єр-міністр і додав, що в цьому напрямку треба відновити довгострокову іпотеку. Політик вважає, що цьому може сприяти введення накопичувального пенсійного страхування.

"Деякі країни, наприклад Казахстан, змогли величезні кошти сконцентрувати в єдиному економічному механізмі, коли кошти другого рівня пенсійної системи частково йшли на державну іпотечну компанію, яка направляла ці кошти на будівництво дешевого соціального житла і гарантувала повернення їх людям", - зазначив Тігіпко.

Читайте також:

Будівельна реформа дозволить здешевити житло на 20% - народний депутат

Азаров підготував "революційний" закон для будівельників

Азаров обіцяє квартири в Києві по 4 тисячі грн за "квадрат"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: