З Киргизією щодо СОТ поговоримо в жовтні

Мініекономіки планує в жовтні провести переговори з делегацією Киргизстану щодо протоколу про доступ на ринки товарів і послуг.

Делегація Міністерства економіки планує в жовтні провести переговори з урядовою делегацією Киргизстану щодо питання підписання двостороннього протоколу про доступ на ринки товарів і послуг у рамках вступу України до Світову організацію торгівлі.

Про це журналістам заявив заступник міністра економіки Валерій П'ятницький.

Парламент Киргизстану
Lenta.ru
Парламент Киргизії
"У жовтні в нас відбудеться засідання робочої групи. Ми розраховуємо, що в цей час у нас відбудеться відповідна зустріч із делегацією Киргизстану. Якщо в делегації Киргизстану будуть директиви й повноваження на те, щоб закінчити (переговори), то ми їх закінчуємо. Якщо не буде, то будемо дивитися, як буде розвиватися ситуація далі", - сказав він.

На думку української сторони, проблемне питання боргу України перед Киргизстаном може бути вирішено шляхом підписання сторонами на міжурядовому рівні відповідного меморандуму.

Цей меморандум, як очікується, буде передбачати визнання вищевказаної заборгованості як корпоративної, а не державної, з поетапною реструктуризацією й погашенням боргу протягом найближчих декількох років.

Як повідомлялося, за підсумками засідання робочої групи щодо вступу України до Світової організації торгівлі 23 липня в Женеві (Швейцарія), група рекомендувала Кабінету міністрів завершити переговори з Киргизстаном для закінчення підготовки необхідних для вступу документів.

Наступний раунд переговорів щодо питання вступу України до СОТ призначено на жовтень 2007.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: