З лютого кияни сплачиватимуть компослуги за новими бланками

Починаючи з лютого мешканці Києва будуть отримувати бланки по ЖКП, де буде вказана інфорамція по сплаті компослуг за минулий місяць.

У лютому кияни отримають нові бланки рахунку на сплату за житлово-комунальні послуги.

Про це повідомили у прес-службі Київської міської державної адміністрації з посиланням на КП "Головний інформаційно-обчислювальний центр".

Рахунки на сплату за житлово-комунальні послуги за січень 2011 року будуть надруковані з наступними змінами: у рахунку додатково буде зазначена інформація про дату сплати за житлово-комунальні послуги за попередній місяць; буде зазначена загальна сума, сплачена споживачем за ЖКП за попередній місяць, та додатково вказані суми за квартирними лічильниками.

Також в платіжці будуть наведені тарифи, які використовувались при нарахуваннях суми за кожну послугу, а також буде надрукована інформація "для коректного використання переплати".

За бажанням власника особового рахунку та при наявності відповідної заяви до житлової організації, в рахунках, які не пакуються в конверти, може друкуватися ПІБ (прізвище, ім'я та по-батькові) споживача.

Для забезпечення сприятливих умов сплати мешканцями міста за житлово-комунальні послуги, КП "Головний інформаційно-обчислювальний центр" звернулося до керівництва ВАТ "Ощадбанк" з проханням забезпечити максимально можливу кількість робочих місць операторів з прийому комунальних платежів у відділеннях банку на період з 10 до 20 числа, а особливо 19-20 числа кожного місяця.

Нагадаємо, раніше стало відомо, що у зв'язку з набранням чинності з 1 січня 2011 року закону "Про захист персональних даних", у Києві підготовлено новий бланк рахунку по сплаті житлово-комунальних послуг.

Згідно з законом, прізвище та ініціали споживача - це інформація персонального характеру. У нових бланках рахунку на сплату за житлово-комунальні послуги друк прізвища та ініціалів споживача не передбачено.

Читайте також:

Рахунки за компослуги в Києві будуть анонімними

Новий Житловий кодекс: українців примусово виселятимуть з квартир

Янукович відновив пеню за комуналку

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: