З Нового року чиновникам уріжуть зарплати й пенсії

Глава Верховної ради Литвин наголосив, що влада, закликаючи людей затягувати паски, має сама подати приклад економії коштів.

Володимир Литвин
Офіційний сайт Верховної ради
Володимир Литвин
Голова Верховної ради Володимир Литвин повідомив, що при ухваленні державного бюджету на 2011 рік передбачається урізати пенсії і зарплати чиновників.

Литвин зазначив: "Передбачається при прийнятті бюджету урізати пенсії, я маю на увазі тим, хто отримує величезні пенсії". За його словами, "зарплати і пенсії, які мають високий рівень, необхідно привести у відповідність".

При цьому, вважає Литвин, "це не дозволить наповнити бюджет, бо це будуть не такі великі кошти. Але, разом з тим, коли сьогодні влада веде мову про те, що складно, треба потерпіти, то люди закономірно ставлять питання, що треба потерпіти всім".

Він наголосив, що владі, "закликаючи до того, щоб затягувати паски", необхідно і самій це зробити. "Момент доволі складний, і, очевидно, треба його переживати усій владі разом з людьми", - зазначив голова ВР.

Він повідомив, що звернувся до уряду з проханням внести на розгляд парламенту "відповідний документ про Кіпр, тобто про ліквідацію угоди про співпрацю ще Радянського Союзу з Кіпром, куди найчастіше виводяться гроші з України".

"Якби це можна було прийняти рішенням Верховної ради, то я вас запевняю, що рішення було б давно прийняте, але це повинен бути документ з уряду", - зазначив Литвин.

За його словами, у разі ухвалення такого документу вдасться збільшити надходження до бюджету.

Нагадаємо, в жовтні загальний рівень оплати праці в Україні знизився на 1,2%, незважаючи на чергове підвищення мінімальної зарплати. Зарплата найзначніше знизилась у транспортній (-180 гривень) і освітній (-134 гривень) галузях.

Зменшення заробітних плат в основному було викликано переглядом окладів у бюджетних секторах, що пояснюється політикою уряду щодо мінімізації бюджетних витрат

Читайте також:

З Нового року в Україні зростуть зарплати і пенсії

В Україні знизився рівень зарплат

Главі Донецької облради подвоїли зарплату за шкідливу роботу

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: