З нового року Київ припинить перераховувати гроші до держбюджету

Рішення про розмір відрахувань Києва до держбюджету прийматимуться Київрадою тільки після ухвалення закону про держбюджет-2010.

Починаючи з нового року, Київ припиняє перераховувати до державного бюджету кошти з міського бюджету. Відповідне рішення "Про заходи щодо забезпечення виконання бюджету Києва в 2010 році" було ухвалене на сесії Київради 24 грудня.

"Пропорція, яка було закладена постановою Кабміну, щоб забирати з міського бюджету в державний - вона не проголосована. Було ухвалено рішення без цього пункту. Це 67% міжбюджетних трансфертів. Мільярди гривень", - прокоментував після голосування депутат від Блоку Кличка Дмитро Андрієвський.

Він пояснив, що юридично Київрада має виконувати постанову Кабміну про перерахування грошей, проте рішення про пропорції відрахувань Києва до держбюджету прийматимуться Київрадою тільки після ухвалення закону про держбюджет на 2010 рік.

"З нового року будуть інші пропорції, ухвалюватимемо це рішення тільки тоді, коли буде бюджет країни. Постановою це аргументуватися не може", - сказав він.

Нагадаємо, Верховна рада пішла на зимові канікули так і не прийнявши держбюджет на 2010 рік.

З 1 січня 2010 року і до набуття чинності закону "Про держбюджет на 2010 рік" Кабмін доручив Держказначейству зараховувати податки, збори, інші надходження відповідно до закону "Про держбюджет на 2009 рік", при цьому кошти держбюджету повинні витрачатися відповідно до аналогічного порядку 2009 року.

Читайте також:

МВФ дасть Україні кредит тільки в обмін на бюджет

Дефіцит бюджету Києва перевищив 7 мільярдів гривень

Черновецький дозволив торгувати гробами на вході в лікарню

Тимошенко похвалилася рекордно низьким дефіцитом бюджету

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: