З початку року 3,5 тисячам боржників заборонили виїзд за кордон

Українські прикордонники відзвітували про те, як не випускали за кордон боржників банків, неплатників штрафів і аліментів.

Державна митна служба України у 2009 році відмовила у виїзді за кордон 3,5 тисячам громадян, які мають борги перед банками та іншими установами.

Про це повідомив начальник окремого центру обробки спеціальної інфракції адміністрації Держприкордонслужби Юрій Стрижак. За його словами, не випускали за кордон людей, по яких були ухвалені відповідні рішення судів. Ці рішення ухвалювалися за позовами банків, окремих підприємств, стосовно несплати штрафів ДАІ, аліментів тощо.

"Стосовно рішень суду за позовом банків, на сьогодні тимчасово відмовлено у виїзді за кордон більш, ніж 600 особам. Загальна кількість затриманих становить більше 200 осіб, із них 53 - за позовами банку", - розповів прикордонник.

Стрижак також зазначив, що в порівнянні з минулим роком, рішення суду стосовно відмови виїзду за кордон збільшилися в 6 разів. "Щодня ми отримуємо від 50 і більше відповідних рішень суду", - розповів він.

Сума штрафу або заборгованості, за яку судом може бути тимчасово відмовлено у виїзді за кордон, інколи сягає десятків мільйонів гривень. При цьому громадянину може бути відмовлено у виїзді за кордон навіть через несплату штрафу ДАІ в розмірі 17 гривень.

Нагадаємо, у п'ятницю, 20 листопада, Держприкордонслужба повідомила про рішення не випускати за кордон України боржників банків.

Пізніше стало відомо, що за кордон не було випущено щонайменше 200 людей, які мають проблеми з кредитами.

Читайте також:

Боржникам банків остаточно заборонили виїзд за кордон

Понад 200 боржникам банків заборонили виїзд за кордон

Кожен третій українець не в змозі оплатити кредит

ВідеоБоржникам заборонили виїзд за кордон

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: