З початку року українська промисловість впала більш, ніж на третину

Серйозне падіння виробництва зафіксоване в головних галузях української промисловості - хімії, металургії, машинобудуванні.

У січні-квітні 2009 року рівень падіння промислового виробництва в Україні склав 31,9%.

Про це повідомив Держкомстат.

Зокрема, у квітні рівень промвиробництва скоротився на 31,8% порівняно з квітнем минулого року і на 4,8% порівняно з березнем цього року.

Найбільше падіння у січні-квітні було зафіксоване у машинобудуванні - 63,7%. Темпи падіння в металургії склали 43,8%, хімічній і нафтохімічній промисловості - 36,4%, видобувній і переробній промисловості - 18% і 38% відповідно.

Разом із тим, у квітні порівняно з березнем спостерігалося зростання у виробництві продуктів харчування, напоїв і тютюнових виробів (6,4%) коксу, продуктів нафтопереробки (6,2%) та в легкій промисловості (1,4%).

Нагадаємо, за підсумками першого кварталу року рівень падіння промвиробництва склав 31,9% порівняно з аналогічним періодом минулого року. В той же час, у березні промисловість зросла на 8,3% у порівнянні з лютим цього року.

В першому кварталі найбільші темпи падіння були зафіксовані у машинобудуванні, металургії, хімічній і легкій промисловості.

Читайте також:

Третина економіки України опинилася в "тіні"

Ющенко: Україна вже на дні економічної кризи

Українська промисловість за рік впала на третину

Металургія та хімічна промисловість України не витримують конкуренції

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: