Відсьогодні в Україні почали діяти нові правила реєстрації нерухомості
Записатися до реєстру тепер можна на пошті.

В Україні сьогодні набувають чинності нові правила реєстрації нерухомості. Згідно з нововведеннями, українці зможуть реєструвати нерухомість через пошту.
Як повідомив голова Укрдержреєстру Дмитро Ворона, насамперед вдосконалена процедура надання послуг з реєстрації похідних прав.
"Сьогодні є можливість реєструвати похідні права в окремому розділі нашого реєстру і вже немає необхідності реєструвати спочатку право власності, а потім, наприклад, право оренди", - зазначив він.
За його словами, удосконалено порядок реєстрації інвестиційної нерухомості, також значно скоротиться пакет документів для реєстрації новобудов.
"Раніше кожен громадянин, який інвестував в багатоквартирний житловий будинок, повинен був для реєстрації своєї квартири принести повний перелік документів на весь будинок. З 12 лютого приносити певний пакет документів на будівлю будуть забудовники, а кожен громадянин надаватиме документи тільки окремо на свою квартиру", - заявив голова Укрдержреєстру.
Крім того, українці зможуть реєструвати права на нерухомість за допомогою "Укрпошти".
Нагадаємо, що з 1 січня в Україні почали "дерти" податки на нерухомість.