Загалом цього року пасажирський парк "Укрзалізниці" поповниться новими 27 класичними купейними вагонами та ще 11 СВ.  

Сьогодні, 4 вересня, у перші рейси відправляться три новозбудовані пасажирські вагони, які "Укрзалізниця" отримала минулого тижня.

Про це повідомляє прес-служба компанії.

Повідомляється, що вагони мають низку конструктивних відмінностей та вдосконалень, які зроблять подорож більш комфортною. Наприклад, вперше в пасажирському поїзді пасажири зможуть використовувати сучасний кавовий апарат, який пропонує великий вибір напоїв.

Загалом цього року пасажирський парк "Укрзалізниці" поповниться новими 27 класичними купейними вагонами та ще 11 СВ.

По одному новому вагону включено до складу наступних поїздів: № 81/82 Київ – Ужгород (вагон № 10), № 49/50 Київ – Трускавець (вагон № 7), № 11/12 Київ – Новоолексіївка (вагон № 10). Пасажири цих вагонів першими перевірять нові стандарти подорожі з Укрзалізницею.

"Сподіваюся, що нові вагони сподобаються пасажирам, особливо ті новації, які ми передбачили для їх зручності, – це додаткові розетки, вікна з можливістю провітрювання. Загалом уже у цьому році Укрзалізниця розпочне розроблення проекту нового вагона, що відповідатиме міжнародним сучасним стандартам та вимогам і відрізнятиметься від того рухомого складу, до якого ми звикли. За сприятливих обставин пасажир побачить новий вагон через 1,5 – 2 роки", - розповів член правління ПАТ "Укрзалізниця" Сергій Михальчук.

Раніше повідомлялося, що Укрзалізниця планує закупити нові швидкісні денні поїзди за державні кошти

Залиште свій коментар