З вкладниками ліквідованих банків будуть розраховуватися 8 банків

Це "Сведбанк", "Правекс-Банк", "ПриватБанк", "Райффайзен Банк Аваль", "Укрсоцбанк", "Хрещатик", "Брокбізнесбанк" і "Ерстебанк".

Фонд гарантування вкладів визначив 8 банків - агентів із виплати в 2009 році гарантованих відшкодувань вкладникам ліквідовуваних банків.

Як повідомили у прес-службі фонду, відповідне рішення адміністративна рада Фонду гарантування вкладів ухвалила 20 березня 2009 року.

Згідно з наданою інформацією, в 2009 році банками - агентами будуть: "Сведбанк", "Правекс-Банк", "ПриватБанк", "Райффайзен Банк Аваль", "Укрсоцбанк", банк "Хрещатик", "Брокбізнесбанк" і "Ерстебанк".

Як повідомлялося, на сьогоднішній день фонд проводить виплати гарантованих сум вкладникам трьох ліквідованих банків: "Гарант", "Інтерконтинентбанк", "Київський універсальний банк".

У 2008 році функції банків - агентів Фонду гарантування вкладів виконували "Правекс-Банк”, "ПриватБанк", "Укрпромбанк”, "Промінвестбанк" і "Сведбанк".

Нагадаємо, Фонд гарантування вкладів фізичних осіб створено в лютому 1999 року і є державною спеціалізованою установою, яка виконує функції державного управління у сфері гарантування вкладів фізичних осіб.

З листопада 2008 року розмір гарантованої суми вкладів встановлено на рівні 150 тис. гривень.

Читайте також:

НБУ ввімкнув "зелене світло" достроковому погашенню кредитів

СП звинуватив уряд у майбутньому банкрутстві Нацбанку

Банк "Хрещатик" відмовився дати Черновецькому кредит

Місія МВФ повернеться до України наступного тижня
 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: