З власності "ВТБ Банку" в Україні вивели нерухомість вартістю понад 100 млн гривень

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Нерухомість вивели під час ліквідації банку.

Під час ліквідації АТ "ВТБ Банк" Фонд гарантування вкладів фізичних осіб виявив безпідставну перереєстрацію права власності на нерухомість на понад 105 млн грн.

Про це йдеться на офіційному сайті організації.

Прес-служба Фонду гарантування повідомила, що 26 грудня 2018 року було встановлено, що 46 одиниць нерухомості, які перебували на балансі банку з 2015 року, "зникли з його активів".

Подальше з'ясування обставин показало, що ці об'єкти були перереєстровані державним реєстратором 13 грудня 2018 року на фізичну особу на підставі додаткового рішення Індустріального районного суду м. Дніпропетровська від 15 січня 2016 року, розповіли у фонді.

"У ФГВФО є всі підстави вважати ці дії шахрайськими, про що свідчать такі факти: у 2014 році на баланс банку було взято 311 квартир та об’єктів комерційної нерухомості на підставі договорів іпотеки. За наступні три роки із них були продані усі, окрім 46, які залишалися на балансі на момент входження в банк ФГВФО", - йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, раніше Нацбанк вніс український "ВТБ Банк" до категорії проблемних через зниження обсягу ліквідності та подальшим погіршенням фінансового стану. Тоді ж НБУ встановив для банку термін, під час якого він мав вжити заходів для поліпшення ситуації. Однак, ситуація не покращилася, тому НБУ ухвалив рішення про припинення дії ліцензії "ВТБ Банку (Київ)", який є дочірнім однойменного банку в Росії.

ВідеоТрьох наближених до Путіна російських бізнесменів не запросили на Всесвітній економічний форум

Трьох наближених до Путіна російських бізнесменів не запросили на Всесвітній економічний форму у Давосі. За даними ЗМІ, через американські санкції від участі у форумі відсторонили найбагатшу, за оцінками "Форбс", людину Росії Віктора Вексельберга, голову банку "ВТБ" Андрія Костіна та Олега Дерипаску – мільярдера, який контролює «Русал» - це другий найбільший у світі виробник алюмінію. 

Трьох наближених до Путіна російських бізнесменів не запросили на Всесвітній економічний форум

Залиште свій коментар

Вибір редакції