За 18 років Лещенко, Притула і Топольська могли заробити на шість елітних квартир – ЗМІ

Журналісти порахували їхній сумарний дохід з урахуванням курсу гривні.

Сукупний дохід народного депутата Сергія Лещенка, його коханої Анастасії Топольської та засовниці "УП" Олени Притули за останні 18 років становить 1 млн 861 тис доларів. Якщо ці гроші ні на що не витрачати, то їх вистачило би на те, щоб придбати не одну, а шість елітних квартир у Києві вартістю 300 тис доларів.

Про це пише Громадське, журналісти якого проаналізували оприлюднені напередодні дані про доходи вищезгаданих осіб, враховуючи коливання курсу гривні.

Згідно з аналізом, Сергій Лещенко за 18 років заробив 460 тисяч доларів. Дохід Олени Притули склав 1 млн. 377 тис. доларів, Анастасії Топольської — понад 24 тис. доларів. 

Сам Сергій Лещенко у коментарі Громадському зазначив, що наведені документи з його доходами з великою ймовірністю відповідають дійсності.

ВідеоНардеп Лещенко прокоментував своє скандальне придбання квартири

Нагадаємо, напередодні Еспресо.TV оприлюднило інформацію про про доходи Лещенка, Притули і Топольської за останні 18 років, отриману від податкових агентів. Згідно із цими даними, їхній сумарний дохід склав 6 791 021 грн.

Раніше журналіст Андрій Дзіндзя повідомив, що нардеп Сергій Лещенко став власником елітної нерухомості на вулиці Франка за 7,5 млн грн. Він опублікував копію відомості з держреєстру майнових прав на нерухоме майно, в якій зазначено, що Лещенко купив квартиру площею 192 квадратних метра в серпні цього року.

У свою чергу, політик пояснив, що квартира була куплена за частину заощаджень як співзасновника "Української правди", позику від засновника УП Олени Притули і гроші його коханої – Анастасії Топольської. Лещенко заявив, що у 2013-2014 роках він задекларував доход у сумі понад 100 тисяч доларів.

ВідеоПісля квартирного скандалу Лещенка журналісти ТСН поцікавились, як живуть інші депутати

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: