За 18 років Лещенко, Притула і Топольська могли заробити на шість елітних квартир – ЗМІ

Журналісти порахували їхній сумарний дохід з урахуванням курсу гривні.

Сукупний дохід народного депутата Сергія Лещенка, його коханої Анастасії Топольської та засовниці "УП" Олени Притули за останні 18 років становить 1 млн 861 тис доларів. Якщо ці гроші ні на що не витрачати, то їх вистачило би на те, щоб придбати не одну, а шість елітних квартир у Києві вартістю 300 тис доларів.

Про це пише Громадське, журналісти якого проаналізували оприлюднені напередодні дані про доходи вищезгаданих осіб, враховуючи коливання курсу гривні.

Згідно з аналізом, Сергій Лещенко за 18 років заробив 460 тисяч доларів. Дохід Олени Притули склав 1 млн. 377 тис. доларів, Анастасії Топольської — понад 24 тис. доларів. 

Сам Сергій Лещенко у коментарі Громадському зазначив, що наведені документи з його доходами з великою ймовірністю відповідають дійсності.

Нардеп Лещенко прокоментував своє скандальне придбання квартири

Квартира за 7,5 мільйонів гривень у центрі Києва - це дешево. Так прокоментував своє скандальне придбання нардеп-єврооптиміст Сергій Лещенко. Каже, що заощадження на житло тримав готівкою в банківській скринці, аби вдома не вкрали. А майже сто тисяч доларів на квартиру взяв у діджейки Анастасії Топольської.

Нагадаємо, напередодні Еспресо.TV оприлюднило інформацію про про доходи Лещенка, Притули і Топольської за останні 18 років, отриману від податкових агентів. Згідно із цими даними, їхній сумарний дохід склав 6 791 021 грн.

Раніше журналіст Андрій Дзіндзя повідомив, що нардеп Сергій Лещенко став власником елітної нерухомості на вулиці Франка за 7,5 млн грн. Він опублікував копію відомості з держреєстру майнових прав на нерухоме майно, в якій зазначено, що Лещенко купив квартиру площею 192 квадратних метра в серпні цього року.

У свою чергу, політик пояснив, що квартира була куплена за частину заощаджень як співзасновника "Української правди", позику від засновника УП Олени Притули і гроші його коханої – Анастасії Топольської. Лещенко заявив, що у 2013-2014 роках він задекларував доход у сумі понад 100 тисяч доларів.

Після квартирного скандалу Лещенка журналісти ТСН поцікавились, як живуть інші депутати

Чи пам'ятають вони скільки в них квартир, маєтків, та чи взагалі, можуть перелічити по пам'яті всі свої кімнати. У всіх обранців щось одразу ставалося з пам'ять, натомість деякі скористалися і цим і запросили наших кореспондентів до себе додому.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: