Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
За 2018 рік мільярдери стали багатшими на 12%, а добробут бідних впав на 11% - дослідження

Таким чином, світові кошти концентруються в руках невеликої кількості людей.

Міжнародне об'єднання Oxfam опублікувало доповідь згідно з якою, статки 26 найбагатших людей світу виявилися порівнянними з достатком 3,8 млрд бідних людей. Про це повідомляється на сайті організації.

Зазначається, що у 2018 році мільярдери стали багатшими на 12%, водночас рівень добробуту бідних знизився на 11%. За рік статки більше 2 200 мільярдерів збільшилися на $ 900 млрд. Крім того Oxfam підрахували, що у період 2017-2018 років кожні два дні ще одна людина заробляла перший мільярд.

В результаті перерозподілу, кошти концентруються в руках меншої кількості людей: у 2017 році з достатком найбіднішої половини населення планети можна було зіставити майно 43 мільярдерів, у 2016 році - 61.

Об'єднання показало такий перерозподіл на прикладі очільника компанії Amazon Джеффа Безоса - найбагатшої людини в світі. Навіть 1% його статків можна порівняти з бюджетом Ефіопії на охорону здоров'я.

Уточнюється, що для дослідження були використані дані Credit Suisse про добробут людей у світі за період з червня 2017 року до червня 2018 року, а також рейтинг найбагатших людей світу за версією Forbes за березень 2018 року.

Нагадаємо, 23 грудня повідомлялося, що 2018 року 500 найбагатших людей планети за версією Bloomberg втратили 511 мільярдів доларів.

ВідеоПравила життя мільярдера і благодійника Білла Гейтса

Його статки оцінюють у близько 90 мільярдів доларів. Він співзасновник і у минулому - найбільший акціонер компанії Microsoft, громадський діяч, філантроп і один із найбільших благодійників. Усе це - про американського бізнесмена Білла Гейтса. Далі у Сніданку 5 правил одного із найвідоміших багатіїв світу.

Правила життя мільярдера і благодійника Білла Гейтса

Залиште свій коментар

Вибір редакції