За час кризи в Україні зросла кількість мільйонерів

Державна податкова адміністрація констатує, що кількість мільйонерів в країні за 2008 рік збільшилася на 400 осіб.

За підсумками 2008 року на Україні більше 7,4 тисяч чоловік заробили понад одного мільйона гривень. Про це заявив заступник відділу Державної податкової адміністрації Украхни Сергій Лікар.

Лікар відзначив, що в 2007 році мільйонерів було на 400 чоловік менше. Проте сума задекларованих доходів скоротилася на 26,8 відсотка до 22,1 мільярдів гривень. Жодного мільярдера в 2008 році в країні зафіксовано не було: так само їх не було за підсумками 2007 і 2006 років, а ось в 2005 таких було відразу троє.

Найбільший дохід, отриманий в 2008 році, становив понад 600 мільйонів гривень. Хто саме подав у ДПА таку декларацію, податківці не повідомляють.

Можна передбачити, що в 2009 році кількість мільйонерів в Україні скоротиться, оскільки держава стала однією з країн, які найбільше постраждали внаслідок світової економічної кризи.

Загальна кількість мільйонерів в Україні значно більше за тих, хто отримав більше мільйона гривень за один рік. Крім того, якщо вважати по сумарному статку, то в Україні знайдуться і мільярдери. Наприклад, статки Ріната Ахметова, найбагатшої людину країни, оцінюються в 9,6 мільярдів доларів. Це більше, ніж у найбагатшої людини Росії Михайла Прохорова (9,5 мільярда доларів).

За даними українського тижневика "Фокус" на початок року кількість доларових мільярдерів в країні скоротилася з 21 до чотирьох.

Зазначимо, що за час кризи кількість мільйонерів у світі скоротилася на 15% - до 8,6 мільйонів осіб. Сукупний капітал усіх багатіїв скоротився на 20% - з 40,7 до 32,8 трильйонів доларів.

Читайте також:

Мільйонерів у США поменшало на чверть

До списку мільярдерів Forbes потрапив мексиканський наркобарон

Число мільйонерів у світі скоротилося на 15 відсотків за рік

В рейтинг Forbes потрапили шість українських мільярдерів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: