За чотири роки Україна продасть майна на 100 мільярдів

Приватизація та державне майно мають принести Україні 100 мільярдів доларів, запланували в Адміністрації президента Віктора Януковича.

Надходження до держбюджету України від приватизації та управління державним майном до 2014 року мають скласти 100 мільярдів гривень.

Як повідомило джерело в Адміністрації президента, про це йдеться у поточній редакції проекту програми економічних реформ України на 2010-2014 роки, яку Віктор Янукович представить у четвер, 3 червня.

Згідно проекту документа, також планується збільшення капіталізації державних активів у три рази, підвищення обсягу притоку прямих іноземних інвестицій на 500 мільйонів доларів щорічно з тим, щоб в 2014 році загальний обсяг інвестицій склав 77 мільярдів доларів.

Нагадаємо, найближчим великим об'єктом, який має продати Україна, є "Укртелеком". За нього Фонд держмайна планує отримати 10 мільярдів гривень. Також на продаж виставлено акції низки обленерго.

Крім того, Україна допускає приватизацію великих промислових об'єктів, таких, як "Теплогенерація", "Луганськтепловоз" тощо.

Читайте також:

Україна допустить Росію до приватизації своїх стратегічних підприємств

Аеропорт в Жулянах віддадуть в приватні руки на 49 років

"Укртелеком" продадуть за 10 мільярдів гривень

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: