Рейтинг найбагатших людей світу. Інфографіка

Статки Білла Гейстса оцінили в 85,6 мільярда доларів.

Станом на 2 червня найбагатшою людиною у світі є 60-річний Білл Гейтс. Він –  один із засновників найбільшої у світі компанії-виробника програмного комп'ютерного забезпечення Microsoft.

Це випливає із рейтингу 200 доларових мільярдерів агентства Bloomberg. Їхні статки за день зросли на 5,8 млрд доларів і сягнули 3 трлн доларів.

Засновник і головний виконавчий директор найбільшої у світі соцмережі Facebook 32-річний Марк Цукерберг – сьомий у рейтингу й має 51,4 млрд доларів.

Росіян у рейтингу – 15. Найбагатший із них – власник холдингу "Інтеррос" і гендиректор "Норильського Нікелю" Володимир Потанін. Він займає 56 місце і має 14,7 млрд доларів.

Українців у рейтингу 200 найбагатших людей світу немає.

10 найбагатших людей світу

№ з/п

Мільярдер

Статки

Різниця порівняно з попереднім рейтингом

1

Білл Гейтс, 60 років, один із засновників найбільшої у світі компанії-виробника програмного комп'ютерного забезпечення Microsoft

85,6 млрд доларів

Плюс 69,0 млн доларів

2

Амансіо Ортега, 80 років, найбагатший житель Європи, власник 59% найбільшої в світі мережі роздрібної торгівлі одягом Inditex (бренд Zara)

72,7 млрд доларів

Мінус 196,3 млн доларів

3

Уоррен Баффет, 85 років, голова і найбільший акціонер холдингу Berkshire Hathaway, що займається інвестиціями і страхуванням (180 тисяч працівників). Також володіє частками в Coca-Cola, American Express і Wells Fargo.

66,6 млрд доларів

Мінус 31,1 млн доларів

4

Джефф Безос, 52 роки, голова та акціонер найбільшого в світі інтернет-магазину Amazon.

63,6 млрд доларів

Плюс 564,4 млн доларів

5

Чарльз Кох, 80 років, голова і головний виконавчий директор компанії Koch Industries, другої за величиною компаній у США, що працює в галузях нафтопереробки, трубопроводів, торгівлі товарів, скотарства та виготовлення паперу. Власник 42% компанії.

54,7 млрд доларів

Плюс 142,4 млн доларів

6

Девід Кох, 76 років, виконавчий віце-президент компанії Koch Industries, другої за величиною компаній у США, що працює в галузях нафтопереробки, трубопроводів, торгівлі товарів, скотарства та виготовлення паперу. Власник 42% компанії.

54,7 млрд доларів

Плюс 142,4 млн доларів

7

Марк Цукерберг, 32 роки, засновник і головний виконавчий директор найбільшої у світі соцмережі Facebook.

51,4 млрд доларів

Мінус 12,7 млн доларів

8

Карлос Слім, 76 років, контролює найбільшого оператора мобільного зв'язку в Північній та Південній Америці America Movil. Має частки власності банків та компаній із видобутку корисних копалин, володіє пакетами акцій публічних компаній, у тому числі тютюнової компанії Philip Morris, газети The New York Times і фінансової компанії Caixabank. Має інтереси в мексиканській будівельній галузі.

48,5 млрд доларів

Мінус 363,5 млн доларів

9

Ларрі Еллісон, 71 рік, засновник і найбільший акціонер найбільшої в світі компанії бази даних Oracle. Йому належать також багато інших компаній, нерухомість у всьому світі, в тому числі на гавайському острові Ланаї та в Малібу.

41,6 млрд доларів

Мінус 1,2 млрд доларів

10

Інгвар Кампрад, 90 років, через ряд трастів і фондів контролює найбільшого у світі продавця меблів IKEA, що має 328 магазинів у багатьох країнах.

41,5 млрд доларів

Мінус 1,2 млрд доларів

10 найбагатших людей світу

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: