За добу в США закрили три банки

Цього року у США уже закрили шість банків.

В п'ятницю, 30 січня, стало відомо про закриття ще трьох банків в США, повідомляє Bloomberg. Таким чином, число кредитних організацій, що закрилися в Америці з початку 2009 року, досягло шести.

MagnetBank в Солт-лейк-сіті був закритий управлінням фінансових організацій штату Юту. Згідно із заявою Федеральної корпорації страхування депозитів, також були закриті Національний банк Ocala у Флориді і банк Suburban Federal Savings в місті Крофтон, Меріленд.

Разом активи трьох банків становили 876,4 мільйона доларів, а на депозитних рахунках було розміщено 790 мільйонів доларів. Закриття банків Ocala і Suburban Federal обійдеться FDIC в 225,6 мільйонів доларів.

Раніше в січні 2009 року закрилися каліфорнійський банк 1st Centennial, National Bank of Commerce в Ілінойсі і Bank of Clark County в штаті Вашингтон.

За 2008 рік в Америці закрилися 25 банків – рекордне число з 1993 року. У третьому кварталі FDIC назвала "проблемними" 171 кредитну організацію, що на 46 відсотків більше, ніж було в другому кварталі.

Читайте також:

В українських банків виникла дірка у 25 млрд. грн.

Ліквідація піраміди Медоффа обійдеться в 500 млн. дол.

Росія позбулася іпотечних облігацій США

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: