За дорогий бензин по всій Україні заплатять три мережі АЗС

Мережі АЗС WOG, Shell та ОККО заплатять 150 мільйонів гривень штрафу за бензинову змову.

На 150 мільйонів гривень оштрафував Антимонопольний комітет України мережі автозаправних станцій (АЗС) "Континент Нафто Трейд" (ТМ WOG), ТОВ "Альянс Холдинг" (ТМ Shell), ПП "Окко Нафтопродукт" (Галнафтогаз), повідомило джерело в уряді. За його словами, штраф для АЗС WOG склав близько 93 мільйонів гривень, "ОККО" - близько 32 мільйонів гривень і Shell - близько 25 мільйонів гривень.

Окрім цих фінансових санкцій, загальна сума яких складає близько 150 мільйонів гривень, комітет поставив вимогу припинення антиконкурентних дії і дав компаніям два тижні на зниження цін.

У прес-службі АМКУ повідомили, що наразі не готові підтвердити або спростувати ці дані, оскільки ще не отримали остаточну інформацію про рішення комітету відносно мереж АЗС.

Раніше повідомлялося, що сьогодні, 22 березня, Антимонопольний комітет планує прийняти рішення за порушеною 4 січня справою стосовно різкого підвищення цін на бензин компаніями "Лукойл-Україна" (Київ), "Окко-нафтопродукт" (Львів), "Континент НефтеТрейд" (Луцьк, бренд WOG), "Альянс Холдинг" (Київ, бренд Shell) і "Кершер" (Київ, входить до групи ТНК-ВР) у кінці 2010 - початку 2011 року.

Читайте також:

Українські АЗС виявились найприбутковішими у світі

До кінця березня ціни на бензин в Україні перевищать 10 гривень

Кожен другий автомобіліст вже не може купувати бензин

Подорожчання бензину: фахівці радять переходити з 95-го на 92-й

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: