Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
За два останні роки в Україні відкрили 56 нових заводів. Мапа підприємств

Частина із нових підприємств – це сонячні електростанції.

Протягом 2015-2016 років в Україні відкрили 56 нових заводів. Серед них – і сонячні електростанції.

"Економічне відновлення – це не просто статистика. 4,7% зростання ВВП у IV кварталі (2016-го) - це також завдяки тому, що створюються нові підприємства. Цифри говорять про те, що процес розпочався. 56 нових заводів відкрилось в Україні, починаючи з 2015 року", - написав прем'єр-міністр Володимир Гройсман у Twitter.

Глава уряду також зазначив, що під час наради з питань підтримки виробництва спеціальної вантажно-автомобільної техніки в Україні "обговорили плани щодо задоволення потреб державних установ у поставках вітчизняної української спеціальної вантажно-автомобільної техніки. Потрібна якісна система стимулювання власного виробництва і такими системними кроками ми однозначно будемо відновлювати українську економіку. Доручив Степану Кубіву (першому віце-прем'єр-міністру, міністру економічного розвитку і торгівлі) та Національному комітету з промислового розвитку напрацювати систему стимулювання промислового виробництва в Україні. Для мене важливо, щоб була збережена локалізація. Вся техніка, яку ми закуповуємо, має максимально вироблятися на українських підприємствах. Важливо, щоб всі агрегати, деталі максимально від 60% і вище вироблялися на українських підприємствах. Це робота людей і заробітна плата".

Раніше президент України Петро Порошенко анонсував будівництво заводу автомобільних запчастин в Івано-Франківській області.

Залиште свій коментар

Вибір редакції