За ніч до проекту кодексу внесли понад 300 поправок

В Адміністрації президента до глибокої ночі проходила нарада, в ході якої розглядалися чергові поправки до проекту Податкового кодексу.

До проекту Податкового кодексу за минулу ніч було внесено понад 300 поправок.

В Адміністрації президента до глибокої ночі проходила нарада, в ході якої розглядалися чергові поправки до проекту Податкового кодексу.

Кабінет міністрів виступає проти підвищення ренти на видобуток нафти і газу, яка не змінювалася упродовж останніх трьох років.

Зокрема, пропонується повністю скасувати підвищення ренти на видобуток газу, а на видобуток нафти - підвищити не в 1,4 разу, як пропонувалося раніше, а в 1,18 разу.

Згідно з оцінками, таке зниження ренти на видобуток нафти від спочатку запланованого значення призведе до недонадходження до бюджету 3,4 млрд. гривень на рік.

Окрім того, пропонується розширити перелік видів діяльності, до яких застосовується спрощена система оподаткування.

З проекту Податкового кодексу також вилучено більшість перехідних положень.

У Податковому кодексі планується прописати норму, згідно з якою в АР Крим податки будуть затверджуватися окремим законом.

У ході наради обговорювалося питання про те, що якщо поправки Адміністрації президента до Податкового кодексу не будуть прийняті, то глава держави ветує документ.

Читайте також:

Новий Податковий кодекс ухвалять сьогодні

Бродський допоможе підприємцям ліквідуватися

Під стінами Ради знову зібралися тисячі мітингувальників

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: