Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
За перші три дні український бізнес-інкубатор зібрав понад 300 заявок підприємців

За перші три дні роботи першого українського "Бізнес-ІнКУБатора", який допоможе стати підприємцем з нуля або підняти вже діючий бізнес.

Подано понад 300 заявок. Як повідомили в ПриватБанку, який став ініціатором такого інкубатора, вже зараз серед ідей нового бізнесу представлені всі регіони України.

Кожна третя ідея майбутніх підприємців пов'язана з виробництвом продукції, а кожна п'ята – орієнтована на розвиток малого бізнесу в агросекторі. Серед найоригінальніших ідей майбутніх підприємців: створення підприємства з переробки ПЕТ-тари, мережа автосервісу "Зроби сам", мобільний месенджер для віруючих.

"Ми раді, що ідея такого бізнес-інкубатора знайшла настільки активну підтримку підприємців, – говорить керівник напряму "Малий і середній бізнес" ПриватБанку Олександр Ніколенко. – Банк зацікавлений у запуску реальних бізнесів "під ключ", які допоможуть підняти економіку та створити нові робочі місця".

Нагадаємо, у рамках програми "Країна підприємців" в Україні відкрився перший бізнес-інкубатор, який допоможе розпочати або розвивати свій бізнес, маючи тільки бажання та ідеї. Щоб стати учасником ІнКУБатора, достатньо заповнити анкету, в якій необхідно розповісти про ідею свого майбутнього або діючого бізнесу та шляхи його розвитку.

Найперспективніші, на думку експертів проекту, ідеї будуть відібрані для "вирощування" реального бізнесу. Приймання заявок у бізнес-інкубатор завершиться 15 жовтня. Двадцять фіналістів проекту отримають можливість навчатися підприємництву та продажу за спеціальною програмою Prometheus, а також підтримку фахівців і бізнес-тренерів з питань організації та планування своєї справи, системи продажів, бухгалтерії та юридичних аспектів.

Найуспішніші учасники бізнес-інкубатора отримають фінансову та організаційну підтримку від ініціатора програми "Країна підприємців" – ПриватБанку. Крім того, для всіх учасників відбіркового туру ІнКУБатора, а також для клієнтів, які вже зареєструвалися на порталі програми kub.pb.ua, будуть доступні безкоштовні програми онлайн-навчання з питань ведення бізнесу, підготовлені Prometheus і ПриватБанком.

Залиште свій коментар

Вибір редакції