За півроку бойкоту українцями російських товарів, їхня харчова промисловість втратила $ 100 млн

Акцію підтримує половина населення України.

Вже півроку українці бойкотують російські товари. За останніми даними, акцію підтримує половина населення, йдеться в сюжеті ТСН.19.30.

Активна фаза бойкоту українцями російських товарів почалася після анексії Криму. Заклики в Інтернеті переросли у масові флешмоби - у супермаркетах активісти з плакатами "Російське вбиває" прикидалися мертвими. Блокували російські автозаправки. За даними компанії TNS, натепер до бойкоту приєдналися 50 відсотків українців. Спеціалісти кажуть: судячи з динаміки, надалі кількість людей, які бойкотують російські товари - тільки зростатиме.

Півроку бойкоту мають уже свої результати. Продаж російської продукції впав у декілька разів. Лише харчова промисловість сусідів втратила близько ста мільйонів доларів. Продаж російського одягу знизився на 70%. Російські автомобілі у нас - давно вже не бажаний товар. А тепер українці відмовляються й від російського бензину.

Через бойкот найбільша російська мережа автозаправок в Україні "Лукойл" змушена оголосити продаж усіх своїх активів в Україні. Продають їх австрійській компанії - втім, аналітики припускають, що оборудка фіктивна, росіяни вдалися до неї, аби ввести українців в оману. З цією ж метою виробники замінюють на товарі штрихкоди - з російських на українські. Та знижують ціни, аби їхня продукція була бодай на копійку дешевша, ніж українська. Проте експерти кажуть: для економіки Росії в цілому український бойкот є майже не відчутним.

"Всіх продуктів харчування Росія експортує десь на 400 мільйонів доларів. Загальний експорт Росії за підсумками минулого року був десь 570 мільярдів , для Росії є більш принципові вуглеводні – нафта, газ, вугілля", - каже експерт.

Ті, хто бойкотує, запевняють, вони і не намагаються повалити російську економіку. Їх турбує , що на ці гроші Росія веде війну на сході. І запевняють, ті хто купує російське, автоматично стають спонсорами цієї війни.

ВідеоВже пів року українці бойкотують російські товари

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: