За півроку бойкоту українцями російських товарів, їхня харчова промисловість втратила $ 100 млн

Акцію підтримує половина населення України.

Вже півроку українці бойкотують російські товари. За останніми даними, акцію підтримує половина населення, йдеться в сюжеті ТСН.19.30.

Активна фаза бойкоту українцями російських товарів почалася після анексії Криму. Заклики в Інтернеті переросли у масові флешмоби - у супермаркетах активісти з плакатами "Російське вбиває" прикидалися мертвими. Блокували російські автозаправки. За даними компанії TNS, натепер до бойкоту приєдналися 50 відсотків українців. Спеціалісти кажуть: судячи з динаміки, надалі кількість людей, які бойкотують російські товари - тільки зростатиме.

Півроку бойкоту мають уже свої результати. Продаж російської продукції впав у декілька разів. Лише харчова промисловість сусідів втратила близько ста мільйонів доларів. Продаж російського одягу знизився на 70%. Російські автомобілі у нас - давно вже не бажаний товар. А тепер українці відмовляються й від російського бензину.

Через бойкот найбільша російська мережа автозаправок в Україні "Лукойл" змушена оголосити продаж усіх своїх активів в Україні. Продають їх австрійській компанії - втім, аналітики припускають, що оборудка фіктивна, росіяни вдалися до неї, аби ввести українців в оману. З цією ж метою виробники замінюють на товарі штрихкоди - з російських на українські. Та знижують ціни, аби їхня продукція була бодай на копійку дешевша, ніж українська. Проте експерти кажуть: для економіки Росії в цілому український бойкот є майже не відчутним.

"Всіх продуктів харчування Росія експортує десь на 400 мільйонів доларів. Загальний експорт Росії за підсумками минулого року був десь 570 мільярдів , для Росії є більш принципові вуглеводні – нафта, газ, вугілля", - каже експерт.

Ті, хто бойкотує, запевняють, вони і не намагаються повалити російську економіку. Їх турбує , що на ці гроші Росія веде війну на сході. І запевняють, ті хто купує російське, автоматично стають спонсорами цієї війни.

Вже пів року українці бойкотують російські товари

За останніми даними, акцію підтримує половина населення. Скільки втратила від бойкоту Росія, намагався порахувати Владислав Долецький. 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: