За півроку українці поклали на депозити більше 3 мільярдів доларів

На початок липня об'єм коштів населення в українських банках досяг 298 млрд. грн., збільшившись за минулий місяць на 5,7 млрд грн.

За перше півріччя 2011-го об'єм депозитів фізичних осіб у банках України виріс на 26,2 мільярда гривень або на 9,7% - до 298,0 млрд грн, повідомили у Нацбанку.

У червні населення віднесло до фінустанов 5,7 млрд грн, що дало у відносних значеннях до травня ріст у 2,0%, пише Дело.

Активніше українці цього року відносили на депозити національну валюту. Так, за перші шість місяців сукупний об'єм гривневих депозитів населення в українських банках виріс на 14,5 млрд грн або на 10,4%, тоді як вклади в іноземній валюті збільшилися на 11,7 млрд грн або на 8,9%.

Гривневі преференції українців пояснюються більш високими відсотковими ставками по вкладах у нацвалюті разом з упевненістю населення в стабільності курсу гривні.

Нагадаємо, за перші п'ять місяців цього року об'єм коштів населення на рахунках українських банків збільшився на 7,5% або на 20,5 млрд грн - до 292,3 млрд грн.

Як повідомлялося, у січні-травні поточного року сукупний збиток українських банків склав 1,01 мільярд гривень, повідомили у Нацбанку.

Читайте також:

Під час кризи українці не зможуть забрати депозити з банків

Банкіри поділять депозити на три групи

НБУ заборонить дострокове зняття депозитів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: