За привабливістю для туристів Україна опустилася до рівня Гватемали

Сфера туризму та подорожей повільно відновлюється від економічної кризи, причому активніше весь цей процес йде в країнах, що розвиваються.

У міжнародному рейтингу привабливості для туристів Україна розташувалася на 85 місці, опинившись між Намібією і Гватемалою.

Рейтинг складено з 139 країн, які оцінювалися за 14 критеріями, - від нормативної бази і екологічної стійкості до безпеки і можливостей в області інфраструктури людських, культурних та природних ресурсів.

Як повідомили експерти Всесвітнього економічного форуму, які і склали рейтинг, перше місце за привабливістю посіла Швейцарія. Вона була названа країною з "багатими культурними і природними ресурсами", що має в розпорядженні "вражаючу кількість пам'ятників світової культурної і природної спадщини". Відзначається також, що тут проводять багато міжнародних ярмарків і виставок, що допомагає розвивати напрямок ділового туризму.

Почесне "срібло" експерти віддали Німеччині. За нею йде Франція. До першої десятки увійшли також Австрія, Швеція, США, Великобританія, Іспанія, Канада та Сінгапур.
 
Як підкреслюється в доповіді, сфера туризму та подорожей повільно відновлюється від економічної кризи, причому активніше весь цей процес йде в країнах, що розвиваються, які випереджають за темпами відновлення ринки Європи та Північної Америки.

Привабливішими для туристів виявилися сусіди України по колишньому Союзу. Естонія посіла 25 місце, Латвія - 51, Литва - 55. Росія посіла в рейтингу 59 місце, що відповідає позиції минулого року. Положення з туризмом у деяких країнах, зокрема у Білорусі, укладачами рейтингу не розглядалося.

Дослідження підготовлене спільно з Міжнародною асоціацією повітряного транспорту, Всесвітньою радою з подорожей і туризму, Всесвітньою туристською організацією ООН.

Читайте також:

МЗС дозволило українцям летіти на єгипетські курорти

Аделаджа взявся за український туризм

Українські туристи знайшли альтернативу Єгипту

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: