За програмою Зеленського "Велике будівництво" на Закарпатті побудують міжнародний аеропорт

Дата публікації
Перегляди
1062
Поділитись:
WhatsApp
Viber
За програмою Зеленського "Велике будівництво" на Закарпатті побудують міжнародний аеропорт

Закарпатська обладміністрація повідомляє, що в рамках програми Володимира Зеленського "Велике будівництво" через три роки на території Мукачівської територіальної громади буде збудовано новий аеропорт, який допоможе економічному розвитку регіону та стане частиною системи європейських авіашляхів. 

"Враховуючи географічне розташування, майбутній аеропорт буде мати оптимальну локацію, яка дозволить безперешкодно забезпечувати Закарпаттю повітряно-транспортні послуги. Орієнтовний термін будівництва складає близько 3 років", - повідомили в ОДА.

Із бюджету вже виділили 30 млн гривень на розробку документації, а субвенція на будівництво складе 4 млрд гривень, з яких 3 млрд піде на будівництво злітно-посадкової смуги, а 1 млрд - на інфраструктуру аеропорту.

Для початку реалізації проєкту представники Мукачівської громади, обласної адміністрації та ради, а також представники ДП "Фінансування інфраструктурних проєктів" підписали Меморандум про співпрацю в проєктуванні та будівництві нового аеропорту.

Голова Закарпатської ОДА Анатолій Полосков вважає, що це критично важливий державний інфраструктурний проєкт, який сформує область як міжнародну транспортну платформу для успішного ведення бізнесу, залучення внутрішніх і зовнішніх інвестицій, розвитку туризму та економічного потенціалу всієї країни.

Раніше координатор "Великого будівництва" та заступник голови Офісу президента Кирило Тимошенко повідомляв про те, що цього року в рамках програми президента буде розвиватись мережа регіональних авіахабів, загалом оновлять 16 регіональних аеропортів.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
1062
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація