За рахунок урізання субсидій уряд підніме зарплатню бібліотекарям

Від Мінфіна вимагається зменшити видатки за бюджетною програмою з надання пільг та житлових субсидій населенню на оплату.

Кабінет міністрів перерозподілив субвенції з держбюджету місцевим бюджетам на надання пільг, субсидій та допомоги населенню.

Про це йдеться у розпорядженні уряду від 21 жовтня за підписом прем’єра Юлії Тимошенко.

Від Мінфіна вимагається зменшити видатки за бюджетною програмою з надання пільг та житлових субсидій населенню на оплату електроенергії, газу, послуг тепло-, водопостачання і водовідведення, квартплати, вивезення сміття та нечистот на суму 256 725,6 тис. грн.

Також Мінфін повинен урізати видатки за програмою "обслуговування внутрішнього державного боргу" на 1 527 745,2 тис. гривень.

"Вільні" 1 мільярд 784 мільйони 470,8 тис. гривень Мінфін має кинути на програму "додаткові дотації з держбюджету на вирівнювання фінансової забезпеченості місцевих бюджетів", - уточнюється в постанові.

Також у документі пояснюється, що "перекидання" коштів з субсидій на квартиру та обслуговування внутрішнього держборгу України на субсидії місцевим бюджетам має відбутися у рамках вимог двох постанов Кабінету міністрів.

Одна з них, зокрема, про підвищення зарплати працівникам бібліотек.

Читайте також:

Кабмін пропонує грошову компенсацію за пільгове житло

Тимошенко вимагає в Литвина скасувати депутатські пільги

Тігіпко: Абітурієнтам потрібно надавати не пільги, а кредити на освіту

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: