Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
За рік середня пенсія в Україні зросла на третину

В країні кожен четвертий громадянин – пенсіонер.

Протягом 2017 року середній розмір пенсії в Україні зріс на 35,7% (652,15 грн) - до 2480 грн.

Такі дані наводить Пенсійний фонд, передає УНІАН.

Загалом, на виплати для 11,7 млн пенсіонерів (чверть населення України) за рік витратили 286,6 млрд грн.

Нагадаємо, торік в Україні двічі підвищували пенсії: від 1 травня у зв'язку зі зміною прожиткового мінімуму та від 1 жовтня - для 10,2 мільйона пенсіонерів або 90% від загальної кількості пенсіонерів в Україні. Восени мінімальна пенсія за віком зросла на 10,7% до нинішніх 1452 грн.

Минулого року на пенсію вийшли 384,3 тисячі українців.

"2017 року відбулося збільшення питомої ваги власних коштів Пенсійного фонду в забезпеченні фінансування пенсійних виплат. Так, питома вага коштів державного бюджету в забезпеченні середньої виплати скоротилася від 58,2% станом на 1 січня 2017 року до 45,6% станом на 1 січня поточного року", - йдеться у звіті Пенсійного фонду.

Власні надходження фонду порівняно з попереднім роком зросли на 47,2 млрд грн, або 42,3%. Обсяг коштів держбюджету, який спрямували до бюджету Пенсійного фонду, зокрема, на покриття його дефіциту, зменшився від 141,3 млрд грн планових асигнувань до 133,5 млрд грн фактичних.

Нагадаємо, в Україні заднім числом підвищили виплати військовим пенсіонерам.

ВідеоКабмін підвищив пенсії військовим на півтори тисячі гривень

Про це на засіданні Уряду заявив Володимир Гройсман. Прем’єр наголосив, що це рішення не потребує внесення змін до законодавства і діятиме до моменту напрацювання та ухвалення законопроекту про пенсійне забезпечення військових, який іще обговорюють.

Кабмін підвищив пенсії військовим на півтори тисячі гривень

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції