За рік Україна продала зброї на мільярд доларів

Україна заробила на зброї на 19,66% більше у порівнянні з 2009 роком. У 2011 році в держкомпанії прогнозують зростання експорту на рівні 10%.

Обсяг експорту озброєнь і спецпослуг держкомпанії "Укрспецекспорт" та її дочірніх підприємств за підсумками 2010 року склав 956,7 мільйона доларів, що на 19,66% більше у порівнянні з 2009 роком.

Про це повідомило джерело в держкомпанії.

При цьому, за його даними, у загальному обсязі експорту 49% склала частка продажів у країни Азії, 23% - в країни СНД, 18% - в країни Африки, 5% - до Америки, 5% - до Європи.

Як повідомило джерело, в 2011 році в держкомпанії прогнозують зростання експорту на рівні 10%.

Портфель замовлень "Укрспецекспорту" і його дочірніх компаній за станом на початок 2011 року оцінюється в понад 1 мільярд доларів.

Нагадаємо, згідно з постановою Кабінету міністрів від 29 грудня 2010 в Україні створений держконцерн "Укроборонпром".

До його складу увійшли сім державних підприємств, у тому числі "Укрспецекспорт", "Укроборонсервіс", "Укрінмаш", спеціалізована зовнішньоторговельна фірма "Прогрес", "Спецтехноекспорт", "Промоборонекспорт", а також зовнішньоторговельна фірма "Таско-експорт", хоча " Укрспецекспорт "8 листопада вирішила ліквідувати цю компанію. "Укроборонпром", згідно з документом, розташований за тією ж адресою, що і "Укрспецекспорт".

У січні цього року генеральним директором держконцерну "Укроборонпром" призначений екс-голова державної компанії "Укрспецекспорт" Дмитро Саламатін. Дмитро Перегудов став в.о. гендиректора "Укрспецекспорт".

Читайте також:

Янукович готує українську "оборонку" до об'єднання з російською

Україна за Януковича озброюватиме Грузію так само, як за Ющенка

Таїланд закупить українські бронетранспортери

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: