За рік в Україну інвестували майже два мільярди доларів. Хто, куди і скільки

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Найбільше грошей в Україну інвестує Кіпр.

Від початку року в Україні збільшився обсяг прямих іноземних інвестицій і становить 1,81 мільярд доларів. Про це повідомляє Державна служба статистики.

Найбільші інвестори в економіку України 2019 року (станом на 1 жовтня): Кіпр - 761 млн доларів, Нідерланди - 438 млн доларів, РФ - 220 млн доларів, Швейцарія - 133 млн доларів та Німеччина - 89,9 млн доларів.

Усього Держстат каже про 34,7 млрд доларів іноземних інвестицій в економіку України. 78% з них (27,2 млрд доларів) йде на країни ЄС.

Найбільші інвестори в Україну (станом на 1 жовтня): Кіпр - 10,3 млрд доларів, Нідерланди - 7,5 млрд доларів, Велика Британія - 2 млрд доларів, Німеччина - 1,7 млрд доларів, Швейцарія - 1,6 млрд доларів.

Також у Держстаті розповіли, куди іноземці інвестують: промисловість - 32,9%, оптова і роздрібна торгівля - 16,2%, фінансова та страхова діяльність - 12,9%, операції з нерухомістю - 12,9%, професіональна та наукова і технічна діяльність - 6,5%.

У сферу "Інформації та телекомунікації" за 2019 рік інвестували 22 млн доларів, за весь час - 2,2 млрд доларів або 6,5% від загального обсягу прямих іноземних інвестицій.

Нагадаємо, 11 жовтня повідомлялося, що президент України Володимир Зеленський підписав законопроєкт про стимулювання інвестиційного клімату.

Метою документа є поліпшення інвестиційного клімату України за окремими напрямами, обраними в результаті комплексної оцінки відповідності законодавства України кращим світовим практикам, описаним Групою Світового банку в методології рейтингу Doing Business.

Відео У Маріуполі стартував перший інвестиційний форум під егідою президента України

Понад пів сотні міжнародних та українських фондів, міністри, бізнесмени та представники посольств. У Маріуполі стартував перший інвестиційний форум, який зібрав сотні впливових гостей. Форум відбувається під егідою президента України. Окрім нього, у ролі спікерів - члени Кабміну, іноземні банкіри та представники великого бізнесу.  

У Маріуполі стартував перший інвестиційний форум під егідою президента України

Залиште свій коментар

Вибір редакції