Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
За сприяння сина Януковича одеський аеропорт та "Президент-готель" продали за тисячу гривень

Розсекречені офіційні документи, за якими група Кауфмана-Грановського привласнила дорогі об'єкти за безцінь.

До рук журналістів програми "Гроші" потрапили сенсаційні документи, які доводять, що одеський аеропорт з багатомільярдними прибутками за тисячу гривень поклали собі в кишеню одеські бізнесмени Борис Кауфман та Олександр Грановський.

Як слідує з листа Служби безпеки України, група бізнесменів вивела все майно аеропорту на фірму, статутний фонд якої складає 1000 грн. У відповідь на щирий "дарунок" одеської влади, бізнесмени пообіцяли зробити капітальний ремонт льотовища. Гроші бізнесмени, за які мали зробити ремонт злітної смуги, довго шукати не стали, а взяли самі у себе в кредит під заставу того ж одеського аеропорту. Але робити ремонт ніхто й не збирався.

Київський "Президент Готель" наразі також належить Кауфману та Грановському, його було продано за тією ж схемою, а зараз готель доводять до стану неприбуткового підприємства.

Але без підтримки сім'ї екс-президента України підприємливим нахабам не вдалося б так відверто за безцінь привласнювати найприбутковіші об'єкти країни.

"Мають зв'язки із сім'єю екс-президента України Віктора Януковича та із його старшим сином Олександром Януковичем. Банки, що мають відношення до Грановського та Кауфмана, входять до 12 банків, які відповідно до оприлюдненої Головою Нацбанку інформацією створили конвертацій центри з обігом 142 млрд грн за рік. Причетність цих банків до відмивання доходів, одержаних злочинним шляхом, виведенню коштів за кордон", - йдеться у листі СБУ.

Як повідомлялося раніше, зараз ця група ділків взялась за аеропорт "Бориспіль". Зараз одеські бізнесмени витіснили з міжнародного аеропорту конкурентів у сфері харчування. Конкуренти витіснені - послуги стають менш якісними, а ціни ростуть захмарно. Звичайних пасажирів обдирають на кожному кроці. Авіакомпаніям перекрили кисень, непомірні ціни у самому аеропорту змушують їх піднімати й власні ціни на послуги.

ВідеоЗ'явилися документи, які доводять продаж одеського аеропорту за тисячу гривень

Залиште свій коментар

Вибір редакції