За ялинкові прикраси цього року українцям треба викласти до 200 гривень

За ялинкові прикраси цього року українцям треба викласти до 200 гривень

Іграшки вітчизняного виробника коштують значно більше за китайські. / Фото: ТСН.ua

"Сніданок з 1+1" довідався, скільки коштують іграшки.

До новорічних свят залишилось вже небагато часу, і незабаром українці почнуть купувати ялинки. "Сніданок з 1+1" довідався, з чого люди виробляють ялинкові прикраси та скільки вони коштують.

Наприклад, 28-річна Ганна виробляє іграшки власними руками. Її захоплення переросло в щось більше, аніж просто хобі. За її словами, іграшка, зроблена власними руками, набагато краща за ту, що зробили на фабриці.

"Вклала в неї шматочок свого серця, душі і велика є різниця насправді - взяти іграшку, зроблену своїми руками, або ту іграшку, яку зробила машина", - каже Ганна.

За новорічні прикраси доведеться викласти від 25 до 200 гривень

За новорічні прикраси доведеться викласти від 25 до 200 гривень

Ціна таких прикрас залежить від їхнього розміру та використаного матеріалу.

Директор магазину прикрас Андрій, який співпрацює із вітчизняним виробником ялинкових іграшок, говорить, що на сьогодні є величезний асортимент новорічних кульок.

"Можна купити в різному кольорі, їх на сьогоднішній день на заводі близько 50 різних відтінків", - розповів він.

"Сніданок" підрахував, що в середньому за один комплект з 6 ялинкових кульок китайського виробництва треба сплатити 28 гривень. Такий же комплект, але вітчизняного виробника, коштуватиме вам щонайменш 150 гривень. А за 6 іграшок ручної роботи доведеться сплатити 210 гривень.

Зазначимо, що перші новорічні скляні кулі з'явилися в Німеччині ще в 16-му столітті. А у Київській Русі ялинкові іграшки робили з ганчір'я, соломи, кольорових стрічок, а вже пізніше з паперу та фольги.

Раніше експерти розповіли про найдешевші варіанти новорічного відпочинку для українців.

Повʼязані теми:

Наступна публікація