Забудовник «Інтергал-Буд» отримав акредитацію у програмі «єОселя» на об'єкти незавершеного будівництва Новини компаній

Дата публікації
Перегляди
1285
Час на прочитання
1 хв
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Забудовник «Інтергал-Буд» отримав акредитацію у програмі «єОселя» на об'єкти незавершеного будівництва

Акредитація стала можливою лише після тривалої перевірки надійності забудовника.

Компанія «Інтергал-Буд» однією з перших в країні отримала акредитацію від «Укрфінжитло» на участь в програмі «єОселя» обʼєктів первинного ринку нерухомості. Ними стали два будинки житлового комплексу «Нивки-Парк» у Києві, будівництво яких ще триває. 

Як зазначають в «Інтергал-Буд», в програмі зазвичай беруть участь об'єкти, що вже мають сертифікат готовності, тому таке рішення свідчить про високу довіру до проєкту та до забудовника. «Це чи не вперше, коли до участі допущені ще незавершені об'єкти. Дана акредитація стала можливою лише після тривалої перевірки надійності забудовника та його спроможності закінчити будівельні роботи», — повідомила Анна Лаєвська, комерційна директорка компанії. 

Забудовник долучився до програми пільгової іпотеки ще у жовтні. Окрім комплексу «Нивки-Парк» в столичному регіоні учасники програми можуть обрати собі житло з-поміж пропозицій в ЖК «Причал 8», «Сирецькі сади», «Академ Квартал», «Озерний гай Гатне» та «Теремки».

Нещодавно в компанії також повідомляли, що державний Ощадбанк видав перші два кредити на купівлю квартир від «Інтергал-Буд» в рамках «єОселя».  

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
1285
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація