Задля економії нафти Обама введе жорсткіші стандарти для автомобілів

З новими стандартами США будуть економити 1,8 млрд барелів нафти на рік, а шкідливі викиди зменшаться на 34%.

Президент США Барак Обама на церемонії в Білому домі оголосив про введення нових, більш жорстких національних стандартів з паливної ефективності для автомобілів.

Нові регуляторні норми покликані зменшити залежність США від імпорту нафти і скоротити шкідливі викиди в атмосферу, зазначив президент США.

До 2016 року автомобілі, що продаються в Сполучених Штатах, повинні відповідати стандартам з витрат палива в середньому 1 галон на 35,5 миль (6,6 літрів на 100 км).

В адміністрації Обами розраховують, що нові федеральні норми, які не вимагають ухвалення конгресу, дозволять зменшити шкідливі викиди від пасажирських автомобілів на 34%.

Крім того, США зекономлять за рахунок нових стандартів 1,8 мільярдів барелів нафти. Це "більше, ніж сумарний обсяг нафти, імпортованої в США із Саудівської Аравії, Венесуели, Лівії та Нігерії в минулому році", - зазначив Обама.

Нагадаємо, раніше Єврокомісія пропонувала змінити конструкцію автомобілів, і таким чином зменшити кількість викидів вуглецю в повітря майже на 20%.

Європейські чиновники раніше планували зменшити викиди лише за рахунок технологічних нововведень. Експерти вже підрахували, що зміна екологічних стандартів вплине на вартість деяких марок європейських автомобілів.

Читайте також:

В Україні поновиться видобуток золота

Суд заборонив ліквідовувати найбільший нафтопереробний завод України

З початку року Україна продала за кордон на 1,5 млрд дол менше, ніж купила

Ціни на нафту, як і попереджали експерти, зросли

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: