Закон про фінансування Євро-2012 оскаржено в Конституційному суді

КС перевіряє законність постанови, що зобов'язала Нацбанк надрукувати майже 10 мільярдів гривень для Євро.

Закон про зміни до держбюджету-2009, що стосуються виділення 9,8 мільярда гривень на фінансування підготовки до Євро-2012 за рахунок авансування прибутку Національного банку, оскаржено в Конституційному суді.

Про це заявив директор департаменту зовнішньоекономічних зв'язків НБУ Сергій Круглик. "Є відповідне подання на опротестування закону в Конституційному суді. У прийнятому законі є колізія із законом про Нацбанк в частині бюджету НБУ", - зазначив він.

"НБУ працює в рамках затвердженого Радою НБУ бюджету. Нацбанк буде виконувати перерахування реальної різниці між доходами та витратами відповідно до цього бюджету. Остаточне рішення прийме правління Нацбанку на своєму засіданні в понеділок", - також пояснив банкір.

Нагадаємо, 15 жовтня набув чинності закон, який зобов'язав НБУ перерахувати 9,8 мільярда гривень на підготовку до проведення Євро-2012 в Україні.

Раніше президент кілька разів ветував цей законопроект, відзначаючи, що Нацбанк буде змушений друкувати гроші, а це призведе до девальвації гривні.

Втім, ВР подолала президентське вето на закон.

Читайте також:

Литвин підписав закон про фінансування Євро-2012

Україні не потрібно 10 мільярдів гривень на Євро-2012

Фінансування Євро-2012 загрожує обвалом курсу гривні

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: