Залізничні квитки на свята дорожчатимуть (відео)

"Укрзалізниця" і Мінтрансзв`язку до 12 грудня розроблять пропозиції для Кабінету міністрів щодо запровадження гнучких тарифів на пікові періоди.

Про це сьогодні на прес-конференції повідомив перший заступник начальника Головного пасажирського управління "Укрзалізниці" Олександр Іванько.

"До 12 грудня робоча комісія за участю Мінтрансзв’язку готує спільний лист до Кабінету міністрів України, щоб надати право Мінтрансзв’язку зробити цю гнучку систему", - зазначив він.

Каса
Архів
Ціна на залізничні квитки у святковий період може стати "гнучкою"
За словами Іванька, ця система стосуватиметься тільки купейних вагонів і СВ і запроваджуватися на перспективу. Як зазначив чиновник, зокрема, така ініціатива вводиться у зв`язку з тим, що на свята купейні вагони користуються підвищеним попитом, тоді як їх у загальному вагонному парку лише 30%.

У той же час, він підкреслив, що така система не запроваджуватиметься цього року і на найближчі новорічні свята.

Нагадаємо, Мінтрансзв’язку розглядає можливість запровадження гнучких тарифів на перевезення пасажирів залізницями, які передбачають збільшення вартості проїзду в святкові дні та в пікові періоди, коли ці перевезення мають найбільший попит.


ВідеоЗалізничні квитки на свята дорожчатимуть

ВідеоНа свята буде 12 додаткових потягів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: