Залізничні квитки в Україні подешевшають

Комісійний збір при купівлі квитка був зменшений з 12 гривень до 10 гривень, при поверненні невикористаного квитка - з 15 гривень до 10 гривень.

Південно-західна залізниця знизила розмір комісійних при оформленні і поверненні проїзних квитків.

Такий крок був здійснений у рамках розслідування Антимонопольного комітету України (АМКУ). На розгляді в Комітеті знаходяться аналогічні справи відносно інших залізниць, заявив глава АМКУ Олексій Костусев.

Комісійний збір при купівлі квитка був зменшений з 12 гривень до 10 гривень, при поверненні невикористаного квитка - з 15 гривень до 10 гривень. За даними антимонопольного відомства, нові тарифи вже введені в дію.

Південно-західна залізниця виконала рекомендації АМКУ в ході розгляду справи, переглянувши рентабельність цих послуг з 44% і 70% до 20% і 13% відповідно, говориться в повідомленні АМКУ.

На розгляді в Комітеті зараз знаходяться аналогічні справи відносно Донецькою, Львівською, Одеською, Південною і Придніпровською залізниць.

"Вимоги Антимонопольного комітету виконані, справа відносно Південно-західної залізниці закрита без застосування штрафу", - відмітив Костусев.

За його словами, зниження комісійного збору залізниці дозволить громадянам зекономити десятки мільйонів гривень.

"Такого підходу до справи ми чекаємо від усіх залізниць", - додав глава АМКУ.

У відомстві нагадують, що підвищення Південно-західною залізницею розміру комісійного збору відбулося з 20 січня поточного року.

Нагадаємо, 30 квітня Кабінет міністрів звільнив заступника генерального директора Державної адміністрації залізничного транспорту "Укрзалізниця" Миколу Снітка, який напередодні заявив про підвищення цін на квитки.

Читайте також:

"Укрзалізниця" змінила розклад потягів

"Укрзалізниця" ввела п'ять нових поїздів

Кабмін звільнив заступника гендиректора "Укрзалізниці", який заявив про підвищення цін

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: