Залізниця підвищує з 9-го жовтня вартість проїзду

Вартість проїзду у приміських електропоїздах підвищиться на 8 відсотків. Залізниця таким чином намагається компенсувати проїзд пільговиків.

Південно-Західна залізниця підвищила вартість проїзду в електропоїздах приміського сполучення в середньому на 8% (залежно від маршруту) з 9 жовтня.

Про це повідомила прес-служба Південно-Західної залізниці.

Підвищення тарифів пов'язане зі збитковістю приміських перевезень у зв'язку з недоодержанням залізної дорогої компенсації за перевезення пільгових категорій пасажирів.

У повідомленні зазначено, що підвищення тарифів погоджене з адміністраціями областей, через які проходить Південно-Західна залізниця.

Водночас залізниця рекомендує пасажирам купувати проїзні документи в касах і купувати абонементні квитки для економії коштів.

Нагадаємо, Південно-Західна залізниця входить до складу 6 залізниць України, які поєднує монополіст залізничних перевезень "Укрзалізниця".

Залізниця перебуває на території Київської, Вінницької, Житомирської, Чернігівської, Сумської, Хмельницької й частково в районах Рівненської, Чернівецької, Черкаської, Полтавської й Тернопільської областей.

Читайте також:

Проїзд у київських маршрутках подорожчає до 4 гривень

Проїзд у столичному метро знову подорожчає

Проїзд в електричках подорожчає на третину

У Львові здають в оренду електрички. Разом з провідницями

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: