Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Замість касових апаратів - телефони та ноутбуки. Який пілотний проект пропонують у Мінфіні

Нові методи спростять реєстрацію та використання касових апаратів.

Міністерство фінансів України ініціювало пілотний проект реєстрації та експлуатації касових апаратів та спрощення їх використання.

"Відповідні проекти актів було ухвалено Урядовим комітетом 31 травня та будуть винесені на затвердження уряду наступного тижня", - повідомляє прес-служба Мінфіну. 

У рамках пілотного проекту пропонують дозволити для реєстрації розрахунків використовувати мобільні телефони, планшети, ноутбуки та інші засоби комунікації. 

Мінфін також напрацював проект, що спрощує реєстрацію РРО та порядок введення в експлуатацію. Зокрема, пропонується запровадити ведення книги обліку розрахункових операцій (КОРО) в електронному вигляді, що звільнить підприємців від щоденного вклеювання фіскальних звітних чеків. 

Раніше уряд затвердив правила, якими визначив нові пороги сум річного обсягу розрахункових операцій з продажу товарів і надання послуг, які бізнес може проводити без застосування реєстратора розрахункових операцій (РРО, касовий апарат). Відтепер обмеження - 500 тис. грн. замість 200 тис. грн. Також підвищили поріг від 75 тис. грн до 250 тис. грн на один структурний підрозділ суб'єкта.

Залиште свій коментар

Вибір редакції