Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Заморожена реформа. Суд заблокував конкурс на посади членів Нацкомісії, що регулює тарифи

Нардеп, яка стежить за процесом, нарікає, що суд ухвалив поспішне рішення.

Заступник голови Нацкомісії з питань регулювання тарифів Антон Гудаченко через суд заблокував проведення конкурсу з обрання членів НКРЕ.

До цього і Гудаченко, і чинний голова НКРЕ Дмитро Вовк не пройшли конкурсу на повторне обрання, адже не мали достатнього досвіду - їм не вистачило 5-річного стажу роботи.

ВідеоПідлеглий голови НКРЕКП заблокував проведення конкурсу з обрання членів нацкомісії

Заступник голови комісії з питань регулювання тарифів Антон Гудаченко через суд заблокував проведення конкурсу з обрання членів нацкомісії. До цього і Гудаченко, і чинний голова Дмитро Вовк не пройшли конкурсу на повторне обрання, адже не мали достатнього досвіду - їм не вистачило 5-річного стажу роботи. Суд зупинив роботу комісії з набору кандидатів до вирішення суперечок. 

Підлеглий голови НКРЕКП заблокував проведення конкурсу з обрання членів нацкомісії

Суд зупинив роботу комісії з набору кандидатів до вирішення суперечок. 

"Заяви про те, що нібито порушені права заявника ще немає. Але суд, не довго думаючи і не сильно інформуючи інших зацікавлених або відповідальних сторін, вирішив: що почекає та реформа. Хай почекає регулятор, ліцензіати, політики, прості громадяни та 20 кандидатів, які беруть участь у другому конкурсі", - прокоментувала ситуацію народний депутат Ольга Бєлькова на своїй сторінці в Facebook .

ВідеоЯк живе голова НКРЕ, поки українці платять за комуналку шалені гроші

Представники парламенту, уряду та президента, а також експерти розглядають заявки на посаду голови Нацкомісіії по регулюванню енергетики - НКРЕ. Той, кому вони віддадуть головне крісло - визначатиме ціну у ваших платіжках за комуналку. Серед інших робити це, напевно, мріє і найскандальніший кандидат - Дмитро Вовк. Дійсний очільник НКРЕ, що за 3,5 року на цій посаді відзначився введенням, мабуть, найкорупційнішого тарифу - "Роттердам +".

Як живе голова НКРЕ, поки українці платять за комуналку шалені гроші

Зазначимо, що конкурс триває більше місяця. Зареєстровано 69 кандидатів, які мали визначати тарифну політику в комунальній галузі та електроенергетики. У другий тур пройшло 20 з них.

Примітно, що саме під час роботи Дмитра Вовка і Антона Гудаченка в комісії була запроваджена формула "Роттердам+", яка, на думку експертів, містить корупційну складову.

Залиште свій коментар

Вибір редакції