"Запоріжсталь" буде судитися з Ахметовим

У судовому позові позивач вимагає визнати недійсним договір про постачання залізорудної сировини з одного з гірничо-збагачувальних комбінатів холдингу "Метінвест" - Інгулецького.

Меткомбінат "Запоріжсталь" намагається через суд анулювати партнерські відносини з холдингом "Метінвест". Зокрема, меткомбінат подав позов до Господарського суду Дніпропетровської області.

У документі позивач вимагає визнати недійсним договір про постачання залізорудної сировини з одного з гірничо-збагачувальних комбінатів холдингу "Метінвест" - Інгулецького.

Враховуючи, що Інгулецький ГЗК є основним постачальником залізорудного концентрату на запорізьке підприємство з боку "Метінвесту", даний позов свідчить про бажання "Запоріжсталі" розірвати довгостроковий контракт, укладений з компанією Ахметова в січні 2008 року.

Нагадаємо, тоді сторони уклали трирічний контракт, який передбачав постачання меткомбінату більше 11 млн. тонн залізорудного концентрату і понад 2 млн. тонн флюсо-доломітної продукції виробництва гірничодобувних підприємств "Метінвеста".

Пізніше, на початку 2009-го року сторони домовилися про щоквартальний перегляд цін на сировину, що було вигідно для металургів в період кризи, коли меморандум взаєморозуміння підписаний між урядом і підприємствами ГМК встановив обмеження на зростання вартості руди.

Однак з II кварталу 2010 року дію даного пункту документа було скасовано, і "Метінвест" зміг підняти ціни для українських споживачів в 2 рази - до рівня світових.

Сторони поки не коментують хід судового розгляду і причини. Проте варто відзначити, що рішення було ухвалене у відповідь на претензії "Метінвесту" до меткомбінату з виконання договірних зобов'язань.

Читайте  також:

50% акцій "Запоріжсталі" продали росіянам за 1,7 млрд доларів

АМКУ дозволив Ахметову викупити ММК ім.Ілліча

Найбільший металургійний комбінат України отримав нового керівника

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: