Запровадження воєнного стану не вплине на роботу банків в Україні - голова НБУ

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Банки будуть працювати у звичайному режимі.

Запровадження воєнного стану в Україні не вплине на діяльність банків на території країни.

Про це на засіданні Ради національної безпеки України заявив голова Національного банку України Яків Смолій.

"Будь-які ухвалені рішення ніяким чином не вплинуть на роботу банківської системи. Банківські відділення, офіси будуть працювати у звичайному режимі. Рішення не вплинуть на роботу банків", - сказав він.

Нагадаємо, вранці 25 листопада Росія заблокувала прохід до Керченської протоки українському буксиру "Яни Капу" та двом катерам "Бердянськ" та "Нікополь". Для цього росіяни перегородили рух під Кримським мостом танкером та навіть вдались до тарану буксира прикордонним кораблем "Дон". Увечері того ж дня російські кораблі напали на них та захопили, при цьому поранивши щонайменше шістьох українських моряків.

Через напад російського флоту президент України Петро Порошенко терміново скликав військовий кабінет, а Україна ініціювала позачергове засідання Ради Безпеки ООН.

ВідеоРНБО розгляне питання про оголошення правового режиму воєнного стану – заява Турчинова

У ніч проти 26 листопада, о 24:00 відбудеться засідання Ради національної безпеки і оборони України, на якому за пропозицією Воєнного кабінету буде розглянуто питання про запровадження правового режиму воєнного стану. Про це заявив Секретар РНБО України Олександр Турчинов після засідання Воєнного кабінету у зв'язку із ситуацією, що склалася у Керченській протоці, та нападом на українські військові кораблі.

РНБО розгляне питання про оголошення правового режиму воєнного стану – заява Турчинова

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції