Зараз ці ідіоти купують газ по 170, а я купував у Росії по 500 – Азаров

Екс-прем'єр звинуватив попередників у тому, що при його владі ціна на газ була високою.

Колишній прем'єр-міністр України Микола Азаров назвав ідіотами українську владу, яка купує російський газ у три рази дешевше, ніж в часи його прем'єрства.

"П'ятсот доларів я платив за газ. Прекрасна кон'юнктура! Зараз ці ідіоти купують по 170, а я купував у Росії по 500!", - сказав Азаров в інтерв'ю "Новій газеті".

Коли кореспондент запитав у екс-прем'єра, чому українська влада ідіоти, якщо купують газ дешевше, Азаров сказав: "Тому що нафта впала в ціні! Ось кон'юнктура реально допомагає їм, а не мені".

Колишній глава українського уряду каже, що змушений був купувати у Росії газ по 550 доларів через попередників.

"Я прийшов у 2010 році, скарбниця була порожня. У мене спадок — формульна угода пані Тимошенко з "Газпромом", і там вже стоїть [ціна]. Тобто я автоматом отримав вартість газу (нафта тоді коштувала близько 110 за барель) 550 доларів. Що мені робити? П'ятсот п'ятдесят! Значить, я не продам добрива, у мене буде страшно висока вартість металургії і т. д. Але я був змушений купувати [газ по $ 550]!", - поскаржився Азаров.

Нагадаємо, нещодавно Микола Азаров заявив, шо хоче повернутися до України і відновити попереднє скликання Верховної Ради. "Я обов'язково повернуся в Україну. Я тут - колишній прем'єр, але я не колишній український політик. Яке місце у мене буде в політиці (в Україні), я не знаю, подивимося. Я нікуди не рвався особливо", - наголосив він.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: