Заробляють 4 млн доларів щогодини. Bloomberg склав рейтинг найбагатших династій світу, у списку є вихідці з України

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Сукупні статки 25 найбагатших родин світу контролюють 1,4 трильйона доларів.

Найбагатшою сім'єю у світі вважаються Волтони зі США – вони є власниками найбільшої на планеті мережі супермаркетів Walmart. Їхні сукупні статки оцінили в 191 млрд доларів, що на 39 млрд доларів більше за торішній показник. Тобто Волмарти заробляють в середньому 4 млн доларів щогодини.

Загалом, 25 найбагатших династій світу контролюють 1,4 трлн доларів. Це на 24% більше, ніж торік. Про це йдеться у рейтингу, який склав Bloomberg.

Друге місце – у родини Марсів, які мають 127 млрд доларів (плюс 37 млрд доларів за рік). Вони є власниками виробника шоколадних батончиків Mars. Торік Марси були третіми. На другій сходинці вони потіснили братів Девіда і Чарльза Кохів, які керують нафтохімічною компанією Koch Industries і мають 125 млрд доларів (плюс 26 млрд доларів).

Уперше до цього рейтингу потрапила королівська сім'я Саудівської Аравії (100 млрд доларів) – четверте місце.

П'яте місце - брати Ален і Жерар Вертеймери (Франція,дім моди Chanel, 57,6 млрд доларів).

Шоста сходинка - французи Дюма (дім моди Hermes, 53,1 млрд доларів).

Сьоме місце - три бельгійських сім'ї Ван Дамм, Спулберх і де Мевіус (пивоварна корпорація Anheuser-Busch INBEV, 52,9 млрд доларів).

Восьме місце - родина Берінгер фон Баумбаха (Німеччина, фармацевтичний концерн Boehringer Ingelheim, 51,9 млрд доларів).

Дев'яте місце – родина Амбані (Індія, промислова група Reliance Industries, володіють найбільшим у світі нафтопереробним комплексом, 50,4 млрд доларів). Глава цієї династинії живе в 27-поверховому будинку, який називають найдорожчим особняком у світі.

Десяте місце - сім'я Каргілл-Макмилланом зі США (корпорація з торгівлі продовольством Cargill, 42,9 млрд доларів).

Решту 15 позицій рейтингу найбагатших родин світу займають сім'ї з Канади, Німеччини, Франції, Великої Британії, Швейцарії, Індонезії, Гонконгу, Таїланду та Італії.

У списку є династія вихідців з України. На 17 місці – родина Пріцкерів. Вони є власниками мережі готелів Hyatt, мають 33,7 млрд доларів.

На 25-му, останньому, місці рейтингу - родина Ферреро (кондитерський бізнес, 29,8 млрд доларів).

Залиште свій коментар

Вибір редакції