Зарплата дніпропетровських чиновників зросла на 50%

Депутати вирішили встановити міському голові, його заступникам та секретарю міськради 50% надбавку "за трудові досягнення".

Депутати Дніпропетровської міськради встановили надбавки і премії працівникам апарату міськради. Відповідне рішення ухвалене на черговій сесії Дніпропетровської міськради.

Депутати вирішили встановити міському голові, першим заступникам міського голови, заступникам міського голови, керуючому справами виконкому, а також секретарю міськради надбавку за трудові досягнення.

Вона складе 50% від посадового окладу з урахуванням надбавки за ранг та вислугу років.

Крім того, міський голова Іван Куліченко отримуватиме щомісячну премію в розмірі 100% посадового окладу.

Також посадовці, за рішенням міськради, одержать з бюджету допомогу на оздоровлення та матеріальну допомогу для розв'язання соціально-побутових питань у розмірі середньомісячної зарплати.

Раніше Дніпропетровська міськрада скоротила апарат своїх службовців майже на 100 осіб. Рішення пояснювали браком бюджетних коштів.

Як повідомлялося, в січні президент Віктор Янукович заявив, що частину коштів зекономлених на скороченні чиновників внаслідок адміністративної реформи потрібно спрямувати на підвищення ефективності роботи держслужбовців.

Нагадаємо, сьогодні Верховна рада відмовилася збільшити надбавку педагогічним і науково-педагогічним працівникам у відсотках від посадового окладу (ставки заробітної плати) залежно від стажу з 10-30% до 20-50%.

Читайте також:

Рада відмовилася збільшити надбавку педагогам за вислугу років

Янукович пообіцяв підвищення зарплат чиновникам

Держстат: 2010 року зарплати зросли на 10%

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: