Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Зарплата лікарів зросла до 16 тисяч гривень: Гройсман приголомшив першими результатами медреформи

Дохід українських медиків зріс уже вдвічі.

В Україні після запуску кампанії з обрання лікаря на первинці медики суттєво змогли збільшити свій дохід завдяки принципу “гроші ходять за пацієнтом".

Про це повідомив на своїй сторінці у Facebook прем’єр-міністр Володимир Гройсман.

"Одеська область: Сімейний лікар КНП “Балтський центр первинної медико-санітарної допомоги” уклав декларації з 1795 пацієнтами. В червні її зарплата була трохи менше за 5,8 тис грн, а в липні – понад 16 тис грн", - заявив він.

Таке зростання зарплат медиків, за даними Гройсмана, спостерігається на території всієї країни.

"Донецька область: КНП "Центр первинної медико-санітарної допомоги Селидівської міської ради". Сімейний лікар підписав 1800 декларацій і його дохід з 5450 грн в червні зріс до 10504 грн в липні", - зазначив глава уряду.

Водночас Гройсман наголосив, що доходи зросли не лише у лікарів, а й у медсестер.

"Івано-Франківська область: КНП "Коломийський міський центр первинної медико-санітарної допомоги". Лікар-педіатр з 900 підписаними деклараціями в червні отримувала 4750 грн, в липні – майже 8 тис грн. Медсестра в червні отримувала 3 876 грн, в липні - 6 316 грн", - розповів прем’єр.

#МедРеформа: як зросла зарплата лікарів

#МедРеформа в дії ‍⚕‍⚕ Ми запустили кампанію з обрання лікаря на первинці, а відтак – дали медикам можливості суттєво збільшити свій дохід завдяки принципу “гроші ходять за пацієнтом”. Звичайно, реформа охорони здоров'я, як і інші реформи, дають ефект не відразу. Але ми вже маємо перші результати. ✅ Одеська область: Сімейний лікар КНП “Балтський центр первинної медико-санітарної допомоги” уклав декларації з 1795 пацієнтами. В червні її зарплата була трохи менше за 5,8 тис грн, а в липні – понад 16 тис грн. Це вдвічі більше за показник середньої зарплати по країні, між іншим. ✅ Івано-Франківська область: КНП "Коломийський міський центр первинної медико-санітарної допомоги". Лікар-педіатр з 900 підписаними деклараціями в червні отримувала 4750 грн, в липні – майже 8 тис грн. Медсестра в червні отримувала 3 876 грн, в липні - 6 316 грн ✅ Донецька область: КНП "Центр первинної медико-санітарної допомоги Селидівської міської ради". Сімейний лікар підписав 1800 декларацій і його дохід з 5450 грн в червні зріс до 10504 грн в липні. Я поділяю думку, що це не такі вже й значні статки. Але по-перше, вони вже є! Це реальні кошти. А по-друге, вони будуть зростати. І за рік два усі працівники медичної галузі зможуть отримувати гідні білі зарплати. P.S.: Ті, хто сьогодні стримує медреформу, стримують можливості нормального лікування для пацієнтів і гідної оплати праці для медиків. Я не допущу повернення на старі рейки жебрацтва фахівців і жаху людей при слові "хвороба". #УрядГройсмана Міністерство охорони здоров'я України Уляна Супрун Павло Ковтонюк (Pavlo Kovtonyuk) Оксана Маркарова (Oksana Markarova)

Опубликовано Volodymyr Groysman Пятница, 3 августа 2018 г.

Нагадаємо, 2 квітня почався перший етап медичної реформи, всі українці мають підписати декларацію з сімейним лікарем - "страховий поліс" кожного пацієнта з конкретним списком послуг. 

Виконувач обов'язків міністра охорони здоров'я Уляна Супрун пояснила, які медичні послуги за новими стандартами будуть безоплатними для українців. До списку послуг входять діагностика, низка аналізів, а також вакцинація та надання рецептів і медичних довідок.

Вибір редакції