Зарплати українців виростуть на 15%

Підвищувати заробітну плату в поточному році мають намір близько 80% компаній.

Ситуація на ринку праці показує позитивну динаміку. Як результат, компанії готові підвищувати заробітні плати своїм співробітникам.

За даними рекрутинговой компанії Hudson в Україні, в поточному році 79% опитаних нею працедавців мають намір підвищити заробітні плати працівникам.

Ріст заробітних плат попередньо буде в межах 6-15%, вважають експерти. Зокрема, в межах 6-10% мають намір підняти зарплату 42% компаній. Ще 33% припускають ріст в 11-15%. Лише 7% компаній припускають підняти зарплату своїм співробітникам більше, ніж на 20%.

Велика частина - 80% компаній - планують підвищувати зарплати раз на рік, 18% -двічі. 66% компаній мають намір підвищувати зарплати усім категоріям співробітників, а 34% -лише окремим фахівцям.

"Як і в попередні роки, заробітні плати в основному зафіксовані в гривні і не прив'язані до іноземних валют. Виняток становить категорія топ-менеджерів. Так, кожен четвертий топ-менеджер в Україні отримує заробітну плату, прив'язану до іноземної валюти (долар, євро) ", - говорить генеральний директор компанії Hudson в Україні Олексій Юрченко.

Нагадаємо, за даними Кабміну, середній розмір заробітної плати на 1 травня 2011 року збільшився до 2 тисячі 533 грн, що на 20,3% більше за травень 2010 року. Реальна зарплата при цьому зросла на 9,7%.

Читайте також:

Зарплати українців зросли майже на 10% за рік

Зарплати бюджетникам піднімуть чотири рази

Янукович запропонував Азарову підняти зарплати і пенсії

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: