Зарплату "в конвертах" отримують понад 4,7 мільйона українців

З 20 мільйонів працездатного населення України внески до страхових фондів платять 14-16 мільйонів.

На сьогоднішній день заробітну плату "в конвертах" в Україні одержують близько 4,6 млн осіб, заявив заступник голови Національного форуму профспілок України (НФПУ) Григорій Кабанченко.

Він зазначив, що, за даними Міжнародної організації праці, ця цифра становить близько 4,7 млн громадян.

"У нас 20 млн працездатного населення. Внески до страхових фондів платять 14-16 млн із них. Це ті, хто або не одержує заробітної плати, або одержує її "в конвертах", – сказав Кабанченко. Крім того, більше 1 млн українців працюють за графіком скороченого робочого дня або перебувають у неоплачуваних відпустках, зазначив він.

Також голова НФПУ нагадав, що в Україні нелегально працюють мігранти. "За даними Держкомпідприємництва, тільки 15 тис. мігрантів у країні працюють легально", – сказав він.

За словами Кабанченка, сьогодні в кожному соціальному фонді обов'язкового державного страхування на обліку різна кількість громадян – від 11 до 16 млн чоловік.

"Якщо хоча б 1-2 млн громадян почнуть платити внески до Пенсійного фонду, то його бюджет буде профіцитним", – зазначив він.

Як повідомлялося раніше, в Україні на сьогодні близько 5 млн громадян безробітні, ще 2,5 млн числяться на мінімальній заробітній платі або працюють на півставки.

Читайте також:

В Україні 5 млн безробітних, ще 2,5 млн отримують мінімальні зарплати

Зарплати українців за рік впали у півтора рази

Половина українців отримує зарплати у конвертах

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: