Засновник Alibaba Джек Ма розповів, що Україні потрібно розвивати насамперед

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Мільярдер бачить в Україні великий потенціал.

Найбагатший китайський бізнесмен, засновник Alibaba Джек Ма вважає, що Україні варто удосконалити логістичну інфраструктуру, покриття інтернетом, систему платежів для розвитку електронної торгівлі та підприємництво.

Про це він розповів 8 листопада під час Київського міжнародного економічного форуму, передає "Інтерфакс-Україна".

Мільярдер вважає, що в України є великий потенціал: "Така чудова комбінація, як ця, не може не працювати", - сказав він, виокремивши серед чеснот України родючу землю, відкритих та готових до змін людей, красивих жінок, багату історію.

Засновник Alibaba додав, що небагато у світі країн, де президенту - трохи більше, ніж 40 років, прем'єру - 30 з чимось, а окремим міністрам - 28, і це позитивно.

Джек Ма зазначив, що запрошуватиме своїх бізнес-партнерів відвідати Україну. На його думку, українсько-китайські відносини мають активно розвиватися.

"Три речі, які Україні варто було б розвивати, - інтернет-інфраструктура, логістика та електронні платежі. І ще підприємництво. Якщо ці чотири складові будуть готові, в України з'являться величезний потенціал в інтернеті" – додав бізнесмен.

Джек Ма починав як вчитель англійської мови, а заснував Alibaba 1999 року. Наразі це найбільша китайська компанія з ринковою капіталізацією 460 мільярдів доларів. Так, компанія володіє серед іншого торговим майданчиком AliExpress. 

Bloomberg оцінює статки Джека Ма в 41,8 мільярда доларів. Його називають другою найбагатшою людиною в Азії - випереджає його лише бізнесмен Мукеш Амбані з Індії. 

Нагадаємо, ринкова капіталізація 100 найбільших корпорацій світу за рік (від квітня 2018 року до березня 2019 року)  сягнула рекордного $21 трильйона. У трійці лідерів – Microsoft, Apple і Amazon. У десятку найдорожчих компаній також увійшла Alibaba - компанія посіла 7 місце. 

Відео Засновник Alibaba Group завітав до Києва на Міжнародний економічний форум

Найбагатша людина Китаю - Джек Ма - засновник легендарної компанії Alibaba Group. Колись свій бізнес із друзями він починав із 60 тисяч доларів. Нині його статки - 35 мільярдів.  

Засновник Alibaba Group завітав до Києва на Міжнародний економічний форум

Залиште свій коментар

Вибір редакції