Засновники Google продадуть контроль в компанії за 5,5 млрд доларів

Ларрі Пейдж і Сергій Брін протягом 5 років мають намір продати по 5 мільйонів акції кожен і виручити за них 5,5 млрд доларів в цілому.

Засновники Google Ларрі Пейдж і Сергій Брін продадуть 10 мільйонів акцій компанії, які їм належать. Зараз вони володіють 59% акцій, а після продажу паперів у них залишиться лише 48%.

За продаж акцій вони мають намір виручити 5,5 млрд доларів. Продавати цінні папери будуть протягом 5 років, щоб якомога менше нашкодити курсу акцій.

Утім, перетин рубежу в 50% не повинен позначитися на Google, оскільки в управлінні компанією бере участь тріумвірат з третім учасником в особі Еріка Шмідта, який володіє 10% голосів.

Хоча розбіжності в думках і оцінках не виключені, Брін, Пейдж і Шмідт стверджують, що всі питання вирішують мирним шляхом. Більше того, жоден з них не має наміру залишати Google до 2024 року.

З моменту першого публічного розміщення акцій (IPO) в 2004 році Брін і Пейдж вже вдруге здійснюватимуть продаж фінансових активів. Через три місяці після IPO був представлений 18-місячний план з реалізації 7,2 млн акцій кожним з співзасновників. У той час вартість паперів становила 169,4 долара, що втричі менше поточної ціни – 550 доларів.

Керівники і засновники компаній досить часто продають певну частину цінних паперів з метою наростити обсяги доступних наявних коштів і диверсифікувати інвестиції.

Читайте також:

Yahoo! і Microsoft створять новий пошуковик

Аукціон eBay продав Skype за два мільярди доларів

Google представив свою першу операційну систему Chrome

Рейтинг найдорожчих брендів. Google - за 100 млрд доларів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: