Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Заступниця голови НБУ заявила про виділення 15 млрд грн для "ПриватБанку"

20 грудня банк забезпечить інкасацію банкоматів.

Нацбанк України виділив "ПриватБанку" 15 млрд гривень, тож у вівторок, 20 грудня, буде забезпечена інкасація банкоматів.

Про це в ефірі "112 Україна" повідомила заступниця голови НБУ Катерина Рожкова.

"Ми сьогодні підтримали банк ліквідністю на суму близько 15 млрд грн. Банк завтра забезпечить інкасацію банкоматів. Всі, хто мають поточні карткові рахунки в "Приватбанку", зможуть повністю ними розпоряджатися", - сказала вона.

Рефінансування на 15 млрд грн надали за ставкою 16% річних на строк до 30 грудня 2016 року.

За словами Рожкової, 19 грудня зняття грошей з банкоматів дещо збільшилося, ніж два тижні тому, але паніки не спостерігається.

"Кошти фізичних осіб доступні, банк працює, черг немає. Завдяки своєчасним заходам банківська система підтримала нас. На сьогоднішній день картки "ПриватБанку" обслуговуються банкоматними мережами інших банків і постермінальними мережами інших банків. Це говорить про те, що ризик виникнення паніки мінімізований", - сказала Рожкова.

Заступниця голови НБУ додала, що з вівторка, 20 грудня, планується почати роботу з юридичними особами.

Нагадаємо, ввечері 18 грудня уряд України схвалив рішення про націоналізацію "ПриватБанку". Передбачається, що держава в особі Міністерства фінансів України стане власником 100% акцій банку. Вона гарантує безперебійне функціонування цієї установи та збереження коштів його клієнтів.

"ПриватБанк" очолить колишній міністр фінансів та один із топ-менеджерів банку у 1990-х роках Олександр Шлапак.

Детально про те, як працюватиме "ПриватБанк" у найближчі дні та що буде з грошима українців, читайте на ТСН.ua за цим посиланням

Відео Українська влада за ніч націоналізувала найбільший банк України

Залиште свій коментар

Вибір редакції